Nacházíte se zde: Úvod / Novinky / Herňajz, bedýnky a budliky budliky

Herňajz, bedýnky a budliky budliky

Konal se již možná desátý herní večírek
Herňajz, bedýnky a budliky budliky

Tortillas okolo kuřecího se zeleninou. Posalsováno.

Tentokrát u Prokešů. Protože minule Prokešovi nasadili laťku dosti vysoko, očekávali jsme napjatě jaké bude pokračování. A bylo!

Sešli jsme se v hojném počtu - všichno obeslaní. Za Ledničky přišel kopat i Libor.

Rozdal jsem objednávajícím došlá trička.

Podávale se mexická kuchyně - vydařené depy jako předkrm, jako aperitiv tequilla a vynikající kukuřično-fazolovo-ještěněco-hlávkoý salát. Jako hlavní krmě z dílny šéfkuchaře Martina byly plněné tortilly kousky kuřecího masa se zeleninou. Podle očekávání vynikající.

Po opulentní večeři jsme hrálo Uno, pokecali pobavili  mimojiné i o bedýnkých, jejichž jsme - my Smětáci - snad snad již abonenti. Dozvěděli jsme se o nich na Cuketkovi i jak to dělat v druhém jeho článku. Tímto plním slib o malou informační kampaň :-)

Okolo půlnoci se my přesuliční vydali k domovům. Nám dokonce neodtáhli auto, byť jsme stáli neoprávněne na vyhrazené zóně. Zato když jsem vezl Veroniku domů po bravurně zvládnutém baby sittingu domů, foukal jsem s v Resllově ulici do balonku. Nsštěstí s negativním výsledkem. Tequillu jsem mezitím asi vypotil a byť jsem se cítíl lehce přiopile po těch čtyřech Radegastech Birellech, tak to byl zřejmě pouze mentální (de)efekt a euforie. Nevím, kdyby foukal Libor, zda by díky své nezměrné lásce k Tabascu nedopadl hůř než já ;-).

Za mě můžu říct po vydařeném herňajzu jediné: vlastní škoda těch, kteří se neúčastní a těším se na příště! Sákryš jdu hledat kde a kdy to vlastně bude.

Jo a ještě dodatek: jediné, co tentokrát nebylo, byly ty budliky. Poběhly sice nějaké náznaky, ale plnohodnotné budliky teda nebyly.  Otázkou zůstává, zda někomu chyběly :-D.

 

Akce dokumentů

Fler.cz
Roman na Fleru
Osahávjte, očuchávejte, nakupujte
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
Fler.cz
Lenka na Fleru
Prohlížejte, ochutnávejte, objednávejte
« únor 2020 »
únor
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829